Theme Hues (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: none
be: няма

en: Name
be: Імя

en: Theme
be: Тэма

en: Roles
be: Ролі

en: Save settings
be: Захаваць налады
