Theme Hues (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: none
bn: একটিও নয়

en: Name
bn: নাম

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Save settings
bn: সেটিংস সংরক্ষণ কর
