Theme Hues (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: none
ca: cap

en: Name
ca: Nom

en: Theme
ca: Tema

en: Roles
ca: Rols

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Property
ca: Propietat
