Theme Hues (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Description
cs: Popis

en: none
cs: žádné

en: Name
cs: Jméno

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Roles
cs: Role

en: Save settings
cs: Uložit nastavení
