Theme Hues (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: none
eu: bat ere ez

en: Name
eu: Izena

en: Theme
eu: Tema

en: Roles
eu: Zereginak

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak
