Theme Hues (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Description
fil: Paglalarawan

en: none
fil: wala

en: Name
fil: Pangalan

en: Roles
fil: Mga papel

en: Save settings
fil: Pangalagaan ang mga pagtatakda
