Theme Hues (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Description
he: תיאור

en: none
he: ללא

en: Name
he: שם

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Roles
he: תפקידים

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: User restrictions
he: הגבלות לפי משתמשים
