Theme Hues (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Description
ja: 説明

en: none
ja: なし

en: Name
ja: 名前

en: Theme
ja: テーマ

en: Roles
ja: 役割

en: Save settings
ja: 設定の保存

en: Property
ja: プロパティー

en: User restrictions
ja: ユーザーの限定
