Theme Hues (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: none
jv: ora ana

en: Name
jv: Jeneng

en: Theme
jv: Tema

en: Roles
jv: Parāgā

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan
