Theme Hues (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: none
km: គ្មាន

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់
