Theme Hues (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Description
mn: Тайлбар

en: none
mn: хоосон

en: Name
mn: Нэр

en: Theme
mn: Загвар

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах
