Theme Hues (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Name
my: အမည်

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်
