Theme Hues (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: none
nl: geen

en: Name
nl: Naam

en: Theme
nl: Thema

en: Roles
nl: Rollen

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Property
nl: Eigenschap

en: User restrictions
nl: Gebruikersrestricties
