Theme Hues (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: none
sv: ingen

en: Name
sv: Namn

en: Theme
sv: Tema

en: Roles
sv: Roller

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Property
sv: Attribut
