Theme Hues (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: none
ta: இல்லை

en: Name
ta: பெயர்

en: Theme
ta: தீம்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Save settings
ta: அமைவுகளை சேமி

en: Property
ta: பண்பு
