Theme Hues (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Description
te: వివరణ

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Name
te: పేరు

en: Theme
te: అలంకారం

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు
