Theme Hues (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Description
uk: Опис

en: none
uk: немає

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Theme
uk: Тема

en: Roles
uk: Ролі

en: Delete?
uk: Вилучити?

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Property
uk: Властивість

en: Restrictions
uk: Обмеження
