Theme Hues (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: none
vi: không có

en: Name
vi: Tên

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Roles
vi: Vai trò

en: Save settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Property
vi: Thuộc tính
