Theme Hues (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: none
ar: لا شيء

en: Name
ar: الاسم

en: Theme
ar: حلة

en: Roles
ar: الأدوار

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Property
ar: الخاصية
