Theme Hues (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Description
bg: Описание

en: none
bg: не

en: Name
bg: Име

en: Roles
bg: Роли

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: Property
bg: Свойство
