Theme Hues (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: none
bo: མེད

en: Name
bo: མིང

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས
