Theme Hues (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: none
el: κανένα

en: Name
el: Όνομα

en: Theme
el: Θέμα

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων
