Theme Hues (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Description
eo: Priskribo

en: none
eo: neniu

en: Name
eo: Nomo

en: Roles
eo: Roloj

en: Save settings
eo: Konservu agordojn
