Theme Hues (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: none
et: puudub

en: Name
et: Nimi

en: Theme
et: Teema

en: Roles
et: Rollid

en: Save settings
et: Salvesta sätted
