Theme Hues (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: none
fi: ei yhtään

en: Name
fi: Nimi

en: Theme
fi: Teema

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Property
fi: Ominaisuus
