Theme Hues (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: none
hi: कोई नहीं

en: Name
hi: नाम

en: Theme
hi: थीम

en: Roles
hi: भूमिका

en: Save settings
hi: सेटिंग सहेजें
