Theme Hues (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: none
hy: ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: Roles
hy: Դերեր

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր
