Theme Hues (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Description
ka: აღწერა

en: none
ka: არცერთი

en: Name
ka: სახელი

en: Roles
ka: როლები

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა
