Theme Hues (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: none
lt: joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Theme
lt: Tema

en: Roles
lt: Rolės

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus
