Theme Hues (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: none
lv: neviens

en: Name
lv: Nosaukums

en: Theme
lv: Tēma

en: Roles
lv: Lomas

en: Delete?
lv: Dzēst?

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus
