Theme Hues (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: none
oc: pas cap

en: Name
oc: Nom

en: Theme
oc: Tèma

en: Roles
oc: Ròtles

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: Property
oc: Proprietat

en: Restrictions
oc: Restriccions
