Theme Hues (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: none
ro: nimic

en: Name
ro: Nume

en: Theme
ro: Temă

en: Roles
ro: Roluri

en: Save settings
ro: Salvare opţiuni

en: Property
ro: Proprietate
