Theme Hues (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Description
sk: Popis

en: none
sk: žiadne

en: Name
sk: Názov

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Property
sk: Vlastnosť
