Theme Hues (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Description
sl: Opis

en: none
sl: nič

en: Name
sl: Ime

en: Theme
sl: Tema

en: Roles
sl: Vloge

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve
