Theme Hues (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Description
sq: Përshkrimi

en: none
sq: asnjë

en: Name
sq: Emri

en: Roles
sq: Rolet

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat
