Theme Hues (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: none
tr: hiçbiri

en: Name
tr: İsim

en: Theme
tr: Tema

en: Roles
tr: Roller

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet

en: Property
tr: Özellik
