Theme Hues (7.x-1.3) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Description
bs: Opis

en: none
bs: ništa

en: Name
bs: Ime

en: Theme
bs: Tema

en: Roles
bs: Uloge

en: Save settings
bs: Sačuvaj postavke
