Theme Hues (7.x-1.3) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: none
cy: dim

en: Name
cy: Enw

en: Theme
cy: Thema

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Save settings
cy: Cadw gosodiadau
