Theme Hues (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: none
da: ingen

en: Name
da: Navn

en: Theme
da: Tema

en: Roles
da: Roller

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: Property
da: Egenskab

en: User restrictions
da: Brugerbegrænsninger

en: Node restrictions
da: Indholdsrestriktioner
