Theme Hues (7.x-1.3) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Name
dz: མིང་།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Save settings
dz: སྲུང་བཞག་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།
