Theme Hues (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Description
hr: Opis

en: none
hr: ništa

en: Name
hr: Naziv

en: Theme
hr: Tema

en: Roles
hr: Uloge

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: Property
hr: Svojstvo
