Theme Hues (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: none
hu: nincs

en: Name
hu: Név

en: Theme
hu: Smink

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Property
hu: Tulajdonság

en: Selectors
hu: Kiválasztók

en: User restrictions
hu: Felhasználói korlátozások
