Theme Hues (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: none
id: tidak ada

en: Name
id: Nama

en: Theme
id: Tema

en: Roles
id: Peran

en: Save settings
id: Simpan pengaturan

en: Property
id: Milik
