Theme Hues (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: none
is: engin

en: Name
is: Nafn

en: Theme
is: Þema

en: Roles
is: Hlutverk

en: Save settings
is: Vista stillingar
