Theme Hues (7.x-1.3) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: none
it: nessuno

en: Name
it: Nome

en: Theme
it: Tema

en: Roles
it: Ruoli

en: Save settings
it: Salva le impostazioni

en: Property
it: Proprietà

en: Restrictions
it: Limitazioni
