Theme Hues (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Description
kk: Сипаттама

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Name
kk: Аты

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау
