Theme Hues (7.x-1.3) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು
