Theme Hues (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Description
ku: دەربارە

en: none
ku: هیچ

en: Name
ku: ناو

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە
