Theme Hues (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Description
ne: विवरण

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: Roles
ne: भूमिका

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस
