Theme Hues (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: none
nn: ingen

en: Name
nn: Namn

en: Roles
nn: Roller

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar
